Ariston Velis EVO 100 Бојлер

17.690 ден

“Smart” структура на двојниот резервоар, со затоплување на вода за само 50 мин.Високо прецизни температурни сензори.Титаниум емајлиран двоен резервоар.Еколошка полиуретанска изолација. LED дисплеј со дигитална регулација на температура. Хоризонтална или вертикална монтажа.Само 27цм длабочина.Моќност/Напон:1.5kW/220V.Максимална температура на загревање:80°C. Италијански дизајн.

Карактеристики

Производител

Ariston

Димензија

49x27x127.5 cm

Капацитет

100

Маса

32.2

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ariston Velis EVO 100 Бојлер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *