Argenta Wave Concrete 60×60

720 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

0.9mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Wave

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

22.5kg/кт.

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Wave Concrete 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *