Попуст!

Декоративни плочки Stoneworks grey 17×52

1.320 ден

единица мерка -m2

Шифра: 9487 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

17x52cm

Колекција

Stoneworks

Пакување

0.89m2

Пакување во кутија

10 парчиња

Потекло

Кина

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

22.47kg/m2

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративни плочки Stoneworks grey 17×52”