Попуст!

Argenta Random Maine 60×60

909 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Random

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Argenta Random Maine 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *