Argenta Oland Honey 23×120

960 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

23×120

Колекција

Oland

Пакување

1.38m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Oland Honey 23×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *