Попуст!

Argenta Nomad Deck Grey 22.5x90cm

697 ден

Карактеристики

Димензија

22.5x90cm

Колекција

Nomad Deck

Обработка на рабови

Hе-ректифицирана

Пакување

1.215m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R11, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Argenta Nomad Deck Grey 22.5x90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *