Argenta Light Stone White 25×50

500 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

0.74mm

Димензија

25x50cm

Колекција

Light Stone

Пакување

2m²/кт.

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Тежина

26.5kg/кт.

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Light Stone White 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *