Argenta Light Stone Grey 45×45

480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

0.85mm

Димензија

25x50cm

Колекција

Light Stone

Пакување

1.42m²

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Тежина

26kg/пакување

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Light Stone Grey 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *