Попуст!

Плочки Argenta Light Stone Decor Cold 25×50

461 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 537 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

0.74mm

Димензија

25x50cm

Колекција

Light Stone

Пакување

2m²/кт.

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Тежина

26.5kg/кт.

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Light Stone Decor Cold 25×50”