Попуст!

Argenta Kalksten Hammer Winter 60×120

986 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R11, Мат

Обработка на рабови

Ректифицирани

Колекција

Kalksten

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Argenta Kalksten Hammer Winter 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *