Argenta Hexagon Multicolor Cold

2.070 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25x22cm

Колекција

Atlas

Пакување

1.04m2

Пакување во кутија

19 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Hexagon Multicolor Cold”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *