Argenta Flow Sage 45×45

520 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Flow

Пакување

1.42m²

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Flow Sage 45×45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *