Argenta Flow Linear Sage 25×50

610 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25x50cm

Колекција

Flow

Пакување

2m²/кт.

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Flow Linear Sage 25×50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *