Попуст!

Плочки Argenta Flow Linear Sage 25×50

430 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 8824 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25x50cm

Колекција

Flow

Пакување

2m²/кт.

Пакување во кутија

16 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Flow Linear Sage 25×50”