Argenta Clark Blanco Brillo 30×90

1.100 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30x90cm

Колекција

Blancos

Пакување

1.35m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Clark Blanco Brillo 30×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *