Попуст!

Плочки Argenta Altissimo white 60×60

855 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

9 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Altissimo

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

20,8m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Altissimo white 60×60”

Можеби ќе ви се допадне и...