AQG. Wind blu RD 21WBR25SUB02 Туш систем

13.360 ден

Карактеристики

Димензија на плафонски туш

25

Висина

170cm

Состав

хром

Производител

AQG

Потекло

Шпанија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG. Wind blu RD 21WBR25SUB02 Туш систем”

Можеби ќе ви се допадне и...