Попуст!

Appollo TS-6112 Туш кабина

25.300 ден

Шифра: 22210 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

90х140х200cm

Потекло

Кина

Производител

Appollo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo TS-6112 Туш кабина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *