Appollo TS-0970 Акрилна када

16.940 ден

Акрилна када со комплет иноксна подконструкција, декоративна маска и сифон со горно чистење.

Карактеристики

Производител

Appollo

Димензија

140x140x63cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo TS-0970 Акрилна када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *