Попуст!

Appollo Мијалник Vana 1490050C

25.470 ден 17.898 ден

Шифра: 5459 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Димензија

50×44.5x82cm

Состав

Керок

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучено огледало и батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo Мијалник Vana 1490050C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *