Попуст!

Appollo Мијалник Cuba 1121065

12.539 ден

последно парче-експонат

Карактеристики

Димензија

60x45x85cm

Состав

Керок

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучено огледало и батерија за мијалник.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Мијалник Cuba 1121065”