Попуст!

Appollo Мијалник Cuba 1121065

26.550 ден 18.598 ден

Шифра: 1273 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Димензија

60x45x85cm

Состав

Керок

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучено огледало и батерија за мијалник.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo Мијалник Cuba 1121065”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *