Попуст!

Appollo Мијалник Beno 11215048

26.550 ден 18.598 ден

Шифра: 5053 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Димензија

Ø48x82cm

Состав

Керок

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучено огледало и батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo Мијалник Beno 11215048”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *