Appollo Мебел за бања Geos 0818090С

31.099 ден

Во цената се вклучени огледало, полица, елемент со мијалник.

Карактеристики

Димензија

90x50xh53cm

Потекло

Кина

Производител

Appollo

Боја

Бела

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo Мебел за бања Geos 0818090С”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *