KZA Самостоечки мијалник 1205048C – Beno

22.000 ден

Шифра: 6938 Категории: , , ,

Карактеристики

Состав

керок

Потекло

Кина

Димензија

48 x 48 x 85 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KZA Самостоечки мијалник 1205048C – Beno”