Мебел за бања Clara 1981060C

29.150 ден

Карактеристики

Боја

Дрво

Димензија

60х45х40cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

33 kg

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања Clara 1981060C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *