Мебел за бања Aurora 1921080C

20.900 ден

Карактеристики

Боја

Дрво, Сива

Димензија

80х48х50 cm

Пакување

парче

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

36 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Мебел за бања Aurora 1921080C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *