Попуст!

Appollo АW-5026 Хидромасажна кабина

38.300 ден 22.999 ден

Хидромасажна туш кабина со акрилна када и калено провидно стакло 6 mm. Пластичен ѕиден панел со вграден сет за туширање. Хидромасажни млазници, контролен панел, плафонски туш, LED осветлување, полица и вентилација.

Карактеристики

Производител

Appollo

Димензија

90x90x215

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo АW-5026 Хидромасажна кабина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *