Алуминиумски страничен профил за лексан настрешница

2.830 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

1m

Забелешка

Страничен профил за лексан настрешница. Изработена од алуминиум во мат-сребрен финиш и мат-црн финиш.
Достапни за 6mm лексан плоча.

Состав

Алуминиум

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумски страничен профил за лексан настрешница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *