Сет/ 2 парчиња алуминиумски лајсни за настрешница

880 ден

Единица мерка: сет/2 профила

Карактеристики

Должина

1.5m

Забелешка

Сет од два профила – преден и заден наменет за поврзување на странични профили на настрешница.
Достапни за 6mm лексан плоча.

Состав

Алуминиум

Завршна обработка

Мат-сребро

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Сет/ 2 парчиња алуминиумски лајсни за настрешница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *