Алуминиумска преодна лајсна S92

360 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска преодна лајсна S92”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *