Eff. Алум. преодна лајсна А70/60mm/Сребро

1.100 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

3m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А70/60mm/Сребро”