Eff. Алум. преодна лајсна А66/32mm/Златна

600 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-златна

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А66/32mm/Златна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *