Eff. Алум. преодна лајсна А03 злато

560 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-златна

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. преодна лајсна А03 злато”