Eff. Алум. бордура A84 Натур

490 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Полиран алуминиум

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. бордура A84 Натур”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *