Eff. Алум. бордура A82 Шампањ

400 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. бордура A82 Шампањ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *