Eff. Алум.винкла лајсна со гума А44 /26,6x41mm/ сребро

1.170 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум.винкла лајсна со гума А44 /26,6x41mm/ сребро”