Eff. Алум. аголна лајсна со гума А44/26,6x41mm/ шампањ

1.170 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. аголна лајсна со гума А44/26,6x41mm/ шампањ”