Алуминиумска аголна лајсна со гума А37

690 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-шампањ

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска аголна лајсна со гума А37”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *