Akdeko Алум. цокла лајсна SKL 060/Сребро сјај

640 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.0m

Завршна обработка

Полиран алуминиум

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. цокла лајсна SKL 060/Сребро сјај”