Eff. Алум. аголна лајсна А51/10mm/Сребро ел. пол.

630 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Електорполиран алуминиум

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. аголна лајсна А51/10mm/Сребро ел. пол.”