Eff. Aлум. завршна лајсна А50 /8mm/ Сребро ел. пол.

560 ден

Единица мерка: парче

Шифра: 8528 Категории: ,

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Електорполиран алуминиум

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Aлум. завршна лајсна А50 /8mm/ Сребро ел. пол.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *