Eff. Алум. винкла лајсна А36 /20x25mm/ злато

650 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-златна

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна А36 /20x25mm/ злато”