Akdeko Алум. аголна лајсна 3900/11mm/Сребро мат

330 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. аголна лајсна 3900/11mm/Сребро мат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *