Alcaplast Капак за вградено казанче М270

800 ден

Шифра: 1612 Категории: , ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Капак за вградено казанче М270”