Попуст!

Сет мебел за бања Ekol 85

10.080 ден

Сет мебел, мијалник и огледало

Карактеристики

Боја

Бела

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Производител

Alfiere bagno

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Димензија

ширина 80cm висина 85cm длабочина 50cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ekol 85”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *