Alcaplast Капак за вградено казанче М578

2.600 ден

Шифра: 9168 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

PVC

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Капак за вградено казанче М578”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *