Alcaplast Pop up A392 со прелив

880 ден

Сифон за мијалник 5/4 со прелив

Шифра: 41599 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Alcaplast

Потекло

Чешка

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Pop up A392 со прелив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *