Alcaplast WC-казанче Uni Dual A93 3/8″

1.100 ден

– Цистерната е изолирана против кондензација;
– Снабдување со вода од лево / десно;
– Универзалните држачи со растојание и форма се во согласност со постојните резервоари;
– Волумен 8 l со голем број нагодувања за волумен на вода за испирање;
– Осветлување ДУАЛ 3/6 л;
– Поставување заштеда на вода;
– Дизајнерското решение обезбедува удобност при испирање дури и за деца и хендикепирани лица;
– Материјал: ABS.

Шифра: 1613 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет големо испирање

5,5 – 8 l

Капацитет мало испирање

2,5 – 3,5 l

Кога е инсталиран во висока позиција, резервоарот е функционален само со големо испирање

6 – 8 l

Акустична група II

<30 dB

Работен опсег

0,05 – 0,8 MPa

Препорачан работен притисок

0,5 – 0,8 MPa

Состав

ABS-Пластика

Тежина

3 kg

Димензија

456×410×142 mm

Производител

Alcaplast

Потекло

Чешка

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Alcaplast WC-казанче Uni Dual A93 3/8″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *