Alcaplast Капак за вградено казанче М678

2.600 ден

Шифра: 9165 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

PVC

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Капак за вградено казанче М678”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *