Alcaplast Сифон за мијалник 6/4 А708

200 ден

Шифра: 42188 Категории: ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Димензија

40x80cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Alcaplast Сифон за мијалник 6/4 А708”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *