Alcaplast Сифон за мијалник 6/4 А707

170 ден

Шифра: 42187 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

40-85cm

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Alcaplast Сифон за мијалник 6/4 А707”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *